Line: 136

Line: 342

„Sloga“ u finišu ispustila pobedu protiv „Radnika“

How Good Of A Friend Are You Really?

Fudbaleri „Sloge“ igrali nerešeno protiv ekipe „Radnik“ iz Surdulice.Obe ekipe postigle su po jedan gol.

Samo što je počela utakmica Ljubo Baranin je izbacio loptu iz auta u kazneni prostor „Sloge“, a Jovan Jovanović sa pet metara šutirao glavom pored gola. Usledila je inicijativa „Radnika“, dok su fudbaleri „Sloge“ šanse tražili iz kontranapada. U 22.minutu Nikola Đorđević pobegao je odbrani „Radnika“, golman Miroslav Grujčić izašao je van kaznenog prostora, sprečio najgore, ali u sudaru sa „Sloginim“ napadačem, Đorđević  je izvukao debji kraj i morao da napusti igru.

Sloga - Radnik

1 : 1

„Sloga“ je povela u 36.minutu, brz napad po desnoj strani poveo je Nikola Đoković, centrirao i pogodio mrežu. Najlepša akcija u prvom delu bila je u 45.minutu, „Slogin“ defanzivac, Mladen Veselinović, nosio je loptu od svog do protivničkog kaznenog prostora ali je Miloš Milovanović sprečio najgore.

Ređali su se napadi i šanse „Radnika“. U 52.minutu, posle centaršuta Dejana Živkovića, Jovan Jovanović je za malo šutirao pored gola. U 58.minutu Stefan Vukmirović  prošetao se odbranom „Sloge“, ali slab šut nije mogao da iznenadi golmana Bojana Mišića, najboljeg pojedinca u redovima „Sloge“.

Velike probleme u odbrani domaćinu je pravio Samjuel Ovusu, u 74.minutu odlično je asistirao Baranin, a internacionalac „Radnika“ šutirao je pored gola. Radnik je izjednačio u 80.minutu. Napad je počeo po levoj strani, lucidno dodavanje petom Nikole Mojsilovića Milošu Milovanoviću koji je postavio konačnih 1:1.

Sloga (PM) – Radnik (Surdulica) (1:0) 1:1

Strelci: 1:0 Petrović u 37, 1:1 Milovanović u 80 .minutu.

Stadion: Sloga,

Gledalaca: 200,

Sudija: Lazar Lukić (Beograd) (7),

Pomoćnici: S.Živin i M.Šutulović,

Žuti kartoni: Đoković (Sloga), Baranin (Radnik).

Sloga (PM): Mišić (7,5), Stević (7), S.Petrović (7,5), Đorđević – (od 26. Stokić 7), Ž.Mišić (7) (od 55. Božić 7), Vesleinović (7), Planić (7) ,Antanasijević (7), Đoković (7),Kovačević (7) (od 68. Milovanović 7), Tripković (7).

Radnik: Grujičić (7), Milovanović (7,5), Vukmirović (7) (od 72.Petrović -), Memedović (7) (od 62. Mojsilović 7), Jovanović 7 (od 64. Jakšić 7), Pejčić (7), Nedović (7), Ovusu (7,5), Stojanović (7), Baranin (7,5), Živković (7). Igarač utakmice: Bojan Mišić (Sloga)..