Line: 136

Line: 342

Pobeda u režiji Lepojevića (FOTO)

How Good Of A Friend Are You Really?

Na domaćem terenu „Sloga“ je savladala ekipu „Radničkog“ iz Kragujevca rezultatom 3:2.

„Sloga“ je krenula krajnje agresivno, za tri minuta izvela je tri kornera. U dva minuta Stefan Tripković je imao dve šanse. U 3.minutu je malo zakasnio na dodavanje Bojana Čukića, a u petom, posle lepe kombinacije Markovića i Lepojevića sa pet metara glavom je šutirao u golmana.

U 15.minutu ponovo je na sceni bio Stefan Tripković, ali ga je u poslednji čas sprečio Ivan Živanović. Prvi opasan napad gosti su izveli u 19.minutu. Po ko zna koji put sa leve strane centrirao je Bojan Miljuš, ali je golman „Sloge“ Dejan Ranković bio na mestu. Gosti su poveli u 27.mintu. Kapiten Aleksandar Keljević biciklom se oslobodio Sloginog čuvara i pogodio mrežu. Sloga je izjednačila u 40.minutu. Pogrešio je golman Marko Kostić i laku loptu ispustio iz ruku, ona je došla do Bojana Čukića koga je srušio Lazar Petrović i sudija Tripković pokazuje na kazneni udarac. Siguran izvođač je bio Goran Lepojević.

Najbolji pojedinac u redovima gostiju Aleksandar Keljević u 50.minutu je šutirao sa više od 20 metara u spoljnji deo mreže. Velike zasluge za vođstvo „Sloge“ ima Željko Žerađanin. U 55.minutu izborio se za loptu oko gol-auta, asistirao Bojanu Čukiću koji sa više od 20 metara pogađa desni gornji ugao gola gostiju.

U 67. minutu  još jedna šansa za Stefana Tripkovića. Centrirao je Goran Lepojević, a „Slogin“ napadač sa šest metara šutirao u golmana. U 74.minutu brz napad „Sloge“, Stefan Tripković je izašao sam ispred golmana Marka Kostića koji je napustio kazneni prostor, rukom sprečio najgore i zaradio crveni karton.

Do 3:1 „Sloga“ je došla u 84.minutu. Goran Lepojević nanizao je nekolicinu igrača rivala, pronašao Marka Memedovića koji je plasirao loptu u mrežu. U poslednjem minutu utakmice Uroš Vidović je sa više od 25 metara snažnim udarcem pogodio desni donji ugao Rankovićevog gola za konačnih 3:2.

Sloga (PM) – Radnički 1923 (Kragujevac)  (1:1) 3:2

Strelci: Lepojević u 40 (iz jedanaesterca), Čukić u 55. i Memedović u 84. minutu za Slogu. Keljević u 27. i Vidović u 90. minutu za Radnički 1923.