Line: 136

Line: 342

„Slogi“ ponovo samo bod

How Good Of A Friend Are You Really?

Drama na stadionu „Kraj Mlave“. Bez golova do devedesetog minuta, a onda u nadoknadi vremena dva gola i četvrti remi „Sloge“ na svom terenu.

Počelo je šansom Stefana Tripkovića, u drugom minutu izbio je ispred golmana i sa sedam metara asistirao umesto da šutira.„Sloga“ je nastavila sa napadima, ređali su se udarci Gorana Lepojevića, Bojana Čukića, ali golman „Proletera“ je bio na mestu. Dragan Đorđević, trener domaćina, pojačao je napad Nikolom Đorđevićem i Markom Memedovićem, igralo se na polovini „Proletera“, a Tripković je zapretio makazicama u 49.minutu, da bi posle udarca Dragana Antanasijevića, kada su svi videli loptu u mreži, završila pored okvira gola.

Tripković je u 75.minutu šutirao glavom preko za malo preko gola. I dok su se ređali napadi „Sloge“, igrači „Proletera“ tek u 80. minutu izvode prvi opasniji napad. I kao što biva u fudbalu, posle „viktorije“ na gol „Proletera“, kontranapad u drugom minutu nadoknade, pometnju u odbrani, posle isključenja Vlašića, iskoristio je mladi Lazar Zličić za vođstvo Novosađana.

Sloga - Proleter

1 : 1

Kad su se gotovo svi pomirili sa porazom, 13. korner izveo je Dragan Antanasijević, a najviši u skoku je bio Petar Planić i pogodio mrežu za konačnih 1:1.

FK“Sloga“ Petrovac na Mlavi – FK“Proleter“ Novi Sad 1:1 (0:0)

Stadion: FK Sloga