Sloga bolja od Inđije na prolećnoj premijeri (FOTO)

How Good Of A Friend Are You Really?

Ponovo po notama Nikole Đorđevića

Nikola Đorđević

Prava prvoligaška utakmica na stadionu „Kraj Mlave“. Fudbaleri Sloge pobedom su započeli takmičenje u prolećnom delu Prve lige Srbije. Petrovčani su od samog starta krenuli agresivno i već u drugom minutu, najbolji pojedinac na meču Nikola Đorđević, dovodi Slogu u vođstvo. Đoković se izborio za loptu na desnoj strani, odlično centrirao, a Đorđević glavom postiže pogodak. Gosti su se odmah konsolidovali i već u devetom minutu Vico dobro šutira pored uspavanih odbranbenih igrača Sloge i postiže pogodak za 1:1. U nastavku igre Sloga ima više loptu u svom posedu ali ne dolazi do idealne prilike.

Slavlje

Drugo poluvreme u potpunosti pripada domaćinu, ulasakom Memedovića Sloga postaje agresivna i opasna u napadu. Na samom početku drugog dela Anđelković ne uspeva sa nekoliko metara da savlada Kneževića. U 62.minutu Nikola Đorđević prolazi po levoj strani, driblingom izbacuje protivničkog igrača iz igre, loptu ubacuje na peterac, gde sa nekoliko metara Memedović ne uspeva da je smesti u mrežu, ali na odbijenu loptu natrčava Ivić koji sa ivice šesnaesterca šalje projektil pod prečku Kneževića, 2:1 za Slogu.

Gangula

Sloga je nastavila sa akcijama i imala nekoliko izuzetnih prilika da bi u trećem minutu nadoknade Đoković sa linije izbacio loptu i tako sprečio goste da iz Petrovca odnesu bod. Fudbaleri Sloge se trenutno nalaze na devetom mestu na tabeli sa 21 osvojenim bodom, a narednog vikenda gostuju poslednjeplasiranoj ekipi Radničkog 1926 iz Kragujevca.

Sloga (PM) – Inđija (Inđija) 2:1 (1:1)