Braničevo

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

U derbiju Braničevske okružne lige u fudbalu koji je odigran na stadionu „Iza ložionice“, pobedu je odnela ekipa „Rudara 2001“.

Već nakon prvih 15 minuta igre požarevački „Železničar“ je vodio sa 1:0, što je i bio konačni rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu gosti iz Kostolca su se probudili i krenuli u ofanzivniju igru koja je do kraja utakmice rezultirala sa tri gola u mreži domaćina za konačnih 1:3.

Ekipa koja se takođe nalazi u vrhu tabele, „Obilić“ iz Živice, poražena je na gostujućem terenu u Vezičevu od „Budućnosti“ sa 1:0. Nakon ovog kola „Obilić“ i „Železničar“ su pali na četvrto, odnosno na peto mesto na tabeli, dok „Rudar 2001“ i dalje drži prvo mesto.

Rezultati ostalih susreta četvrtog kola Braničevske okružne lige: „Napredak 1936“ - „Trgovački“ 1:1 „Mladost“ - „Rudar“ 1:1, „Integral“ - „Batuša“ 2:0,  „Vihor“ - „Mlava“ 3:2, „Sloga“ Burovac - „Sirakovo“ 0:3 (službeni rezultat), „Manastirica“ - „Sloga“ Lučica 2:5, „Omladinac“ - „Napredak“ 5:1.