How Good Of A Friend Are You Really?
Povodom obeležavanja 4. juna – Dana opštine Petrovac na Mlavi, lokalna samoprava pripremila je program pratećih manifestacija.
Prvo dešavanje je u subotu 1.juna, u 17 časova, kada će se na Gradskom trgu u Petrovcu na Mlavi održati Smotra kulturno-umetničkih društva u organizaciji KUD “ Petrovački ansambl“. U nastavku večeri, tačnije u 21:30 časova, nastupiće muzička grupa “ Tropiko bend“.
U nedelju 2. juna, sa početkom u 10 časova, u Sportskoj hali “Dragutin Tomašević“ održaće se turnir u stonom tenisu „Petrovac Open“.
U ponedeljak 3. juna, u Srednjoj školi „Mladost“ održaće se prezentacija fotografija “O nastanku i razvoju Petrovca na Mlavi do Drugog svetskog rata“, a u Zavičajnom muzeju Petrovca na Mlavi biće postavljena izložba “O imenu Petrovca na Mlavi“, sa početkom u 19 sati.
0 komentar(a)