Dve pobede fudbalera u tri utakmice, fudbalerke deklasirane u Nišu

Braničevo

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

Pred okružni derbi braničevski fudbaleri uknjižili po tri boda. Fudbalerke bez ijednog boda.

„Mladi radnik 1926“ pobedio je novopazarsku „Jošanicu“ rezultatom 4:2. Golovi su postignuti u prvom poluvremenu. Požarevljani su se popeli na jedanaestu poziciju.

„Sloga 33“ posle preokreta kao gost slavila je u Valjevu  protiv ekipe „Budućnost Krušika“ sa 2:1. Sa ovom pobedom Petrovčani su se vratili na drugu poziciju. U narednom kolu igra se okružni derbi u Petrovcu na Mlavi između „Sloge 33“ i požarevačkog „Mladog radnika 1926“.

Treći predstavnik Braničevskog okruga, „RSK“,  poražen je na svom terenu od „Jedinstva“ iz Uba rezultatom 3:4. Rabrovci su na odmor otišli sa golom prednosti. Ovim porazom fudbaleri iz Rabrova pali su na 13. poziciju tik iznad zone ispadanja. U narednom kolu gostuju u Loznici.

U Nišu „Mašinac Trejs PZP“ pobedio je požarevačke „dame u kopačkama“ rezultatom 6:1, na poluvremenu domaćin je vodio rezultatom 3:0. U narednoj utakmici Požarevljanke bi trebalo da igraju zaostali meč 6. kola Super lige.