Petrovački atletičari osvojili četiri medalje

Petrovac

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

Atletičari atletskog kluba „Dragutin Tomašević” iz Petrovca na Mlavi okitili su se medaljama na sedmom polumaratonu „Srebrno jezero“.

Lola Jordanov je na trci na 100 metara osvojila prvo mesto u kategoriji devojčica.

U trci na pet kilometara Anja Stojanović zauzela je drugo mesto, a Anđelina Radenković treće.

Nakon ovih trka održan je tradicionalni sedmi po redu polumaraton „Srebrno jezero“ , a  Zoran Stojanović iz petrovačkog kluba osvojio je treće mesto. On je ujedno ostvario i svoj lični rekord istrčavši polumaraton za sat, 25 minuta i šest sekundi.

Na ovom sportskom događaju učešće su uzeli još Milić Nikola, Lazar Stojilović, Stefan Sekulić i Monika Stojanović iz atletskog kluba „Dragutin Tomašević“.