Pobeda košarkaša

Požarevac

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

Košarkaši „Požarevca“ pobedili su ekipu „Jagodine“ rezultatom 72:59, po četvrtinama 17:17, 10:16, 36:5, 9:21.

U praznoj hali SC „Požarevac“ košarkaši Požarevca su uspeli da savladaju goste iz Jagodine. Nakon pauze između poluvremena, domaći igrači su izašli kao preporođeni i dozvolili su gostima samo pet poena i to svih pet sa linije slobodnog bacanja, a sa druge strane su postigli 36 poena i tako prelomili pobednika u ovom susretu. Igrač utakmice bio je Jovan Starinčević iz KK „Požarevac“.
Posle 21. kola Požarevljani drže petu poziciju. Narednu utakmicu požarevački košarkaši igraju u Kragujevcu protiv ekipe „Radničkog 1950“. Kragujevčani su trenutno deveti sa pet bodova zaostatka. Požarevljani su na svom praketu slavili rezultatom 87:65.