How Good Of A Friend Are You Really?

Kučevački srpskoligaš igrao nerešeno, zonaši ubedljivi

Kučevački srpskoligaš igrao nerešeno, zonaši ubedljivi.

RPSKA LIGA „ZAPAD“

„Vukovi sa Peka“ su u prvoj utakmici ovog proleća na svom stadionu, ispustili pobedu protiv jednog od glavnih kandidata za osvajanje šampionske titule na srpskoligaškom „Zapadu“ , ekipе „Budućnost Krušik 2014“, praktično u poslednjim minutima utakmice. Vodili su od 26. Minuta, kada je posle slobodnog udarca koji je izveo najbolji pojedinac na meču, Blagojević, napadač gostiju Popović glavom sproveo loptu u sopstvenu mrežu, pa sve do 87. kada su primili izjednačujući gol na prosto neshvatljiv način. Igrač gostiju, Sević, je ubacio loptu u peterac domaćih, tamo na nju nije startovao ni jedan igrač, ni domaćih, ni gostiju, golman Kučevljana je ostao na gol crti, a lopta se jednostavno odbila od zemlčje u mrežu. Time su dva velika boda neophodna u borbi za opstanak izgubljena, i pitanje je da li će moći da budu nadoknađena.

ZONA „DUNAV“

Oba zonaša iz opštine Kučevo su bila više nego uspešna. „RSK” je na svom terenu savladao „VGSK“ sa 2:0 i tako ostao u trci za prvim mestom. Trenutno je na 4. Mestu, ali sa samo bod zaostatka za vodećim timovima „Proleterom“ i „Gružom“. U idućem kolu gostuje ekipi „Radnički 1926“ u Požarevcu.

FK Basarac - Mišljenovac

„Basarac“  se više nego uspešno revanširao „Slogi“iz Batočine koja je jesenas odnela bodove iz Mišljenovca : savladao ju je, kao gost, na njenom terenu sa velikih 5:1 i tako joj naneo katastrofalan poraz. Trenutno je 8. na tabeli sa 26 bodova, a idućeg vikenda dočekuje tim „Omladinca“ iz Rače.

MFL „DUNAV“

FK Polet Voluja

„Polet“ iz Voluje je sa više nego ubedljivih 4:0 na svom stadionu savladao imenjaka iz Bikinja sa 4:0 dok je „Jedinstvo“ iz Duboke, takođe kao domaćin, pobedilo tim „Desina“ sa 5:2. U narednom kolu „Polet“ gostuje u Žitkovici gde će se sastati sa istoimenim klubom, dok Dubočani igraju u Bubušinci, gde ih dočekuje domaći „Napredak“. Trenutno su Dubočani 4. na tabeli sa 25 osvojenih bodova, dok su Volujčani na 7. mestu sa 21.bodom.

Zvižd- Budućnost Krušik 2014  1:1 (1:0)

Kučevo, stadion Kraj Peka, gledalaca 200, sudija Govedarević (V Plana) 7 strelci : Blagojević u 26. minutu (Zvižd) i Sević 87. minut (Budućnost), žuti  kartoni Mišić, Kostadinović, Ignjatović ( Zvižd)

Zvižd : Rajković 7 Mišić 7 Cvetanović 7,5 Gardić 7 Andrić 7,5 Kostadinović 7 Blagojević 7,5 Živanović 7,5 (Živadinović 7) Ignjatović 7 (Ilić 7) Ivanović 7, Ivljanin 7,5

Budućnost : Vojisavljević 7 Đorđević 7 (Pavlović 7,5) Sević 7,5 Milinković 7 Gentić 7 A.Ilić 7 Prokić 7 (Isidorović 7) Čočović 7 S.Ilić7 Rašević 7,5 Popović 7

Igrač utakmice : Blagojević,   Zvižd