Line: 136

Line: 342

„Vučice“ sa 1. mesta u Super A ligu (FOTO)

How Good Of A Friend Are You Really?

Pobedom nad Prokupljankama od 40:21, ŽRK Kučevo je dva kola pre kraja obezbedio prvu poziciju na tabeli MPRŽ i samim tim i plasman u Super A ligu.

Kučevačke rukometašice su desetom uzastopnom pobedom u Mini rukometnoj ligi za žene još jednom dokazale da ravnopravne protivnike mogu naći samo u našem najkvalitetnijem takmičenju.Rezultatski neizvesna bila je, donekle, samo utakmica 1. Kola u Pančevu, nakon toga, postavljalo se samo pitanje kolika će razlika biti protiv kog protivnika. A i to je zavisilo od trenera Erića, koji je protiv pojedinih protivnika igrao sa kombinovanim sastavom ili uigravao neke postavke.Dva kola pre kraja ove lige, ili baraža, “vučice” su i  teorijski osvojile titulu šampiona i plasirale su u naše najelitnije takmičenje.

Meč je bio duel totalno neravnopravnih suparnika i najviše će ostati  upamćen po dva krajnje neuobičajena  pogodka : najefikasnija u ovoj utakmici , Jevremovićeva , sredinom drugog poluvremena postigla je gol šutirajući direktno iz auta i to sa svoje polovine terena, a Jelena Gojković, kapiten “vučica”, se par minuta kasnije upisala u listu strelaca šutem  sa ivice svog deveterca .

Kučevo – Topličanin 40:21 (20:09)

Kučevo, Hala sportova u Kučevu, gledalaca 100, sudije Vasiljević D i Ž , sedmerci Kučevo 3/2 Topličanin 2/2 isključenja Kučevo  2 m Topličanin 4 m
Kučevo : Petrović, Đukić 6  Milošević 3 Jevremović 12 Cvijanović 5 Stanić1,  Jenić   Krstović 5 Belić 6 Rajić, Obrenić2  Gojković 4 Stojiljković
Topličanin : Atanasković 1 Jovanović 2 Radičević 1 Salević 3 Filipović, Đokić 2 Nikolić 8 Petrović, Miladinović
Igračica utakmice: Jevremović Kučevo