Line: 136

Line: 342

„Vučice“ silne u duelu sa „Slogom“ (FOTO)

How Good Of A Friend Are You Really?

Rukometašice „Kučeva“ u 2.kolu Super lige savladale petrovačku „Slogu“ rezultatom 35:31.

Nakon blizu dve decenije u kučevačkoj sportskoj hali odigran je jedan prvenstveni superligaški meč. Kao šlag na torti,bila je činjenica da su se u njemu sastale rukometašice iz Kučeva i Petrovca - znači tradicionalno ,veliki derbi.Naravno da su i gošće imale veliku pomoć svoje brojne publike, tako da je sinoćna utakmica bila jedan pravi sportski doživljaj.Ipak, ono što je najbitnije, rezultat i pobednik, ni jednog trenutka nije dolazio u pitanje.

Domaće rukometašice su Petrovčankama dozvolile da samo na početku utakmice povedu sa 0:1 i 1:2 da bi nakon toga sve konce igre  preuzele u svoje ruke, polako ali sigurno povećavale prednost i prvi deo završile sa +8 , bilo je 18:10.

U drugom delu „Vučice“ su tu razliku u više navrata dovele do +11 tako da je samo pitanje bilo kojim rezultatom će se meč završiti. Na kraju je bilo 35:31 za „Kučevo“ u čijem sastavu nije bilo slabog mesta od odličnih golmanki Sandre Rajić i Jasmine Petrović ,do kapitena Jelene Gojković.

UTAKMICA

Kučevo, Hala sportova u Kučevu, gledalaca 200, sudije Vasilijić N (Niš) i Zdravković P(Leskovac), sedmerci: Kučevo 6/6, Sloga 4/2, isključenja: Kučevo 8 minuta, Sloga 14 minuta

Kučevo: Petrović, Đukić 2 , Milošević 1, Jevremović 6, Đorđević, Novaković, Jenić, Kojčić 1, Belić 7, Rajić, Pavlović 1, Stojiljković 2, Gojković 11, Stoiljković 4

Sloga : N.Kolundžić, Jovanović 1, Joksimović, Simeonović, Orlović, Terzić 4, Končar, Đorđević 6, Vranić 3, Milošević 1, Aleksić 5, Stanisavljević, Pavlović, Orlović 1, T.Kolundžić 10