“Vatreni” najbolji i na domaćem terenu

Požarevac

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

Proteklog vikenda održana je peta trka Nacionalnog šampionata Srbije u moto-krosu „Nagrada Požarevca 2023“ na stazi MX park “Bukovik” kod Požarevca.

Moto-kros trka održana je u okviru Evropske nedelje sporta, a organizator je sportski moto klub “Vatreni” iz Požarevca, koji je na domaćem terenu postigao veoma dobre rezultate.

“Vatreni” su prethodne dve trke, koje su održane u Kraljevu i Čačku, završili ekipno na prvoj poziciji, o čemu je portal E-Braničevo pisao ranije, a isti plasman ostvarili su i na svom terenu proteklog vikenda.

“VATRENI” EKIPNO NAJBOLJI NA ŠAMPIONATU U KRALJEVU

“VATRENI” POTVRDILI PRVU POZICIJU NA MEĐUNARODNOM ŠAMPIONATU

Vozači iz požarevačkog kluba ostvarili su sledeće rezultate: Danijel Jovanović u klasi MXV osvojio je prvo mesto, Nenad Jeremić u klasi MX i Marko Bonnesi u klasi MX125 zauzeli su drugo mesto,  a Konstantin Đorđević u klasi MX50 osvojio je treće mesto.