Kučevački džudisti na dva turnira osvojili pet medalja

Kučevo

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

Džudo klub „Kučevo“ učestvovao je na dva prestižna turnira održana u Pančevu i Nišu i ostvario značajne rezultate.

Prvog dana na turniru „Trofej grada Pančeva“ u konkurenciji mlađih pionirki treće mesto zauzela je Helena Paunović u kategoriji više od 56 kilograma.

Drugog dana u Nišu, na turniru „Nenad Cvetković – Cvele“, kučevački sportisti osvojili su četiri medalje.

Magdalena Jović, mlađa pionirka u kategoriji manje od 48 kilograma, osvojila je prvo mesto i zlatnu medalju, kao i Matija Jović u kategoriji manje od 66 kilograma.

Drugo mesto i srebrna medalja u kategoriji više od 63 kilograma pripalo je Kristini Branković, dok je Helena Ružanović, mlađa pionirka u kategoriji manje od 40 kilograma, osvojila bronzanu medalju.

U oba dana nastupalo je više od 700 takmičara iz Srbije, Crne Gore, Bugarske, Rumunije, Bosne i Hercegovine, Grčke i Severne Makedonije.