Fudbaleri „Mladog radnika 1926“ i „Sloge 33“ izborili pobedu

Braničevo

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

U okviru drugog kola Srpske lige „Zapad“ na domaćem terenu fudbaleri požarevačkog „Mladog radnika 1926“ pobedli su rezultatom 2:0 komšije iz Smedereva. Istim rezultatom u Petrovcu na Mlavi pobedu su ostvarili fudbaleri „Sloge 33“ protiv „Takova“.

Na poluvreme utakmice u Požarevcu otišlo se pri rezultatu 0:0. Požarevljani su imali nekoliko prilika koje nisu realizovali. U 63. minutu utakmice vodeći pogodak za „Mladi radnik 1926“ postigao je Stefan Miladinović, a u 88. minutu gol je dao Luka Milisavljević za konačni rezultat 2:0.

Drugi predstavnik Brainčevskog okruga u Srpskoj ligi „Zapad“, ekipa „Sloge 33“, ostvarila je pobedu na domaćem terenu  rezultatom 2:0 golovima Doderovića i Martinovića i tako porazila „Takovo“ iz Gornjeg Milanovca.

U idućem kolu „Mladi radnik 1926“ gostuje fudbalskom klubu „Železnčar“ iz Lajkovca,  dok fudbaleri „Sloge 33“ putuju u Rašku na duel ekipi „Bane 1931“.