Požarevački odbojkaši ostali bez finala Kupa Srbije

Požarevac

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

Odbojkaši ,,Mladog radnika“ nisu uspeli da ostvare plasman u finale Kupa Srbije.

Požarevačke odbojkaše je u drugoj utakmici polufinala savladala ekipa ,,Vojvodine”, rezultatom 3:0 u setovima.

Od prvog minuta utakmice ekipa iz Novog Sada kontrolisala je meč i prvi set dobila sa 25:17. Bolju igru ,,Mladi radnik” je pokazao u drugom setu, ali igrači ,,Vojvodine” imali su više koncetracije i ovaj set dobili sa 25:20. U poslednjem setu tim iz Novog Sada je nastavio sa dobrom igrom i osvojio set sa 25:18.

Najefikasniji u timu ,,Mladog radnika“ bio je Andrii Tupcii sa devet postignutih poena, dok je u timu ,,Vojvodine“ 18 poena postigao Radoslav Parapunov.

Podsećamo da su požarevački odbojkaši u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije na svom terenu savladali ,,Vojvodinu“ rezultatom 3:1, ali se tim iz Novog Sada plasirao u finale Kupa Srbije zbog boljeg set količnika.