,,Mladi radnik” u polufinalu Kupa Srbije

Požarevac

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

Uprkos porazu u Kraljevu od ekipe ,,Ribnice”, odbojkaši ,,Mladog radnika” osigurali su plasman u polufinale Kupa Srbije.

Dragan Bonić, trener odbojkaša „Mladog radnika“, istakao je da su Požarevljani imali veliku prednost u revanš meču s obzirom na to da su odbojkaše ,,Ribnice” u prvoj utakmici pobedili rezultatom 3:0.

,,Kada smo otišli u Kraljevo videli smo da je ,,Ribnica” želela maksimalnu pobedu i uspeli su da osvoje prvi set. Međutim, mi smo prelomili u drugom setu. Dobro smo blokirali, odlično napadali u kontri i dobrim servisima uspeli smo da slavimo u drugom setu, a to je bilo dovoljno za prolazak u polufinale Kupa Srbije”, kazao je Bonić.

On je naglasio da je prva utakmica polufinala Kupa Srbije zakazana za 15. decembar, a revanš 22. decembra. Međutim, kako kaže, požarevački odbojkaški klub do polufinala ima šest prvenstvenih utakmica.

Prema njegovim rečima ,,Mladi radnik” u subotu, 6. novembra, očekuje prvenstvena utakmica protiv Vojvodine.